تبلیغات
ALI ZANGENEH - علمی
تاریخ : یکشنبه 19 تیر 1390 | نویسنده : ali zangeneh

ساخت برچسب ۳ بعدی سازعرضه برچسبی که نمایشگرها را سه بعدی می کند . یک شرکت ژاپنی برچسب شفاف و نازکی را ارائه کرده است که با قرار گرفتن بر روی انواع مختلف نمایشگرها می تواند آنها را سه بعدی کند.

امروز سینما سه بعدی، عینکهای سه بعدی، تلویزیونهای سه بعدی، مانیتورهای سه بعدی و تلفنهای سه بعدی درحال ارائه مفهوم جدیدی از نمایش تصویر هستند.در این راستا، شرکت ژاپنی “گلوبال ویو” از ماه آگوست برچسب نازکی را وارد بازار خواهد کرد که قادر است هر نوع مانتیوری را به یک نمایشگر سه بعدی تبدیل کند.این برچسب که Pic3D نام دارد نیازی به عینکهای سه بعدی ویژه ندارد و کافی است که تنها همانند برچسبهای “خش گیر” با دقت بر روی سطح نمایشگر کشیده شود.
این برچسب ویژه درحال حاضر آماده عرضه برای “آی- پد 2″، “آی- فن” و “آی- پاد” است اما به زودی نمونه های آن برای تمام انواع تلفنهای همراه هوشمند و نمایشگرهای رایانه های در ابعاد 12.1، 15.6، 21.5 و 23 اینچ نیز ارائه می شوند.
براساس گزارش PI Gadget، این سیستم از یک لنز بافته شده و یک نرم افزار درایور تشکیل شده است.
قیمت برچسب سه بعدی کننده “آی- فن” 25 دلار و قیمت ورقه ای که بتواند سطح یک نمایشگر “ال. سی. دی” 23 اینچی را بپوشاند در حدود 186 دلار تعیین شده است.آرشیو مطالب
آخرین مطالب
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

خرید شارژ

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا