تبلیغات
ALI ZANGENEH - فتح‌الله‌زاده: مایلی‌كهن به جای اتهام زدن، به تیمش برسد كه به شاهین نبازد
سرپرست باشگاه استقلال گفت: مایلی‌كهن به جای اینكه به مردم نگاه كند و به دنبال این باشد كه دیگران چه كار می‌كنند به عنوان مدیرفنی پرسپولیس به این تیم برسد.

  علی فتح‌الله زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره سفرش به باكو، وضعیت خسرو حیدری و مصاحبه مایلی كهن صحبت‌های زیر را مطرح كرد.

فارس: سفر دو روزه‌تان به باكو برای ثبت‌نام در ترم جدید بود؟
برای تكمیل كردن پایان‌نامه‌ام به باكو رفتم. می‌خواستم با استادم مشورت كنم تا ایرادهای تزم گرفته شود. در این دو سه ماه فرصت نكرده بودم روی پایان نامه‌ام كار كنم و به همین دلیل استادم مرا دعوا كرد.

فارس: سپاهان را تهدید كردید كه اگر رضایت نامه خسرو حیدری را صادر نكنند، از آنها شكایت می‌كنید...
به هر حال ما دو راه بیشتر نداریم، یا كمیته انضباطی باید تكلیف را مشخص كند یا اینكه سپاهان راضی به مبلغ رضایت نامه شود و آن را صادر كند. امروز به سازمان لیگ می‌روم و طبق تقاضا نامه‌ای كه خسرو حیدری دارد مشكل را با كمیته انضباطی در میان می‌گذارم.

فارس: اما گفته می‌شود به دلیل اینكه خسرو حیدری و باشگاه سپاهان سقف قرارداد را سال گذشته رعایت نكرده‌اند، دو طرف از هم شكایت نمی‌كنند؟
خسرو حیدری خواسته كه كار به كمیته انضباطی بكشد. او می‌خواهد تكلیفش روشن شود.

فارس: اختلاف سپاهان و استقلال برای صدور رضایت‌نامه 150 میلیون تومان است؟
اختلاف روی صد میلیون بود. ما به خاطر احترام به سپاهان و اینكه زودتر تكلیف خسرو مشخص شود حاضر شدیم از صد میلیون به پرداخت 200 میلیون تومان راضی شویم. همین مبلغ را هم راضی نیستیم بدهیم چرا كه با بازیكن آزاد قرارداد بستیم. اگر قرارداد خسرو حیدری با سپاهان كه نشان می‌دهد 5 نفر پای آن را امضا كردند كه خسرو حیدری بازیكن آزاد است، روی سایت نمی‌گذارم به این دلیل است كه نخواسته‌ایم او با محكومیت روبه‌رو شود. 5 نفر آدم بزرگ و بالغ پای یك قراردادی را امضا كردند اگر قرار باشد انسان‌ها به امضای خود هم احترام نگذارند چه چیزی می‌توان گفت.
كاری كه باشگاه سپاهان انجام می‌دهد عاقلانه نیست. ما خیلی با آنها مدارا كردیم. در این مدت كسی از باشگاه استقلال حرف نسنجیده نشنید. آنها با این كارشان اشتباه بزرگی مرتكب می‌شوند.

فارس: بگذریم. در مدتی كه شما نبودید مایلی كهن مصاحبه‌ای انجام داد و نكته جالب اینكه فرهاد مجیدی به عنوان كاپیتان استقلال حرف‌های مایلی كهن را تائید كرد.
باید بگویم كه فرهاد مجیدی حرف‌های مایلی كهن را بابت فینال جام حذفی تائید نكرده است. من مصاحبه فرهاد را كامل خواندم و با او هم صحبت كردم. فرهاد فقط آن قسمت از صحبت‌های مایلی كهن كه گفته دلالی در این فوتبال است را تائید كرده و اتفاقا در همان مصاحبه گفته چنین مسائلی در قاموس استقلال جایی ندارد. فرهاد مجیدی زنده است و می‌توانید از خود او بپرسید. از نظر باشگاه استقلال او صحبت‌های مایلی كهن در خصوص استقلال را تائید نكرده است.

فارس: موضع باشگاه استقلال در قبال صحبت‌های مایلی كهن چیست؟
من مایلی كهن را دوست دارم اما متاسفم كه او به عنوان یك فرد مذهبی و در ماه مبارك رمضان چنین صحبت‌هایی را مطرح و به باشگاه بزرگی مانند استقلال اتهام وارد كرده است. مطمئنم كه او مدركی ندارد چرا كه بروز چنین اتفاقی غیرممكن است.
از مایلی كهن این سؤال را دارم كه ابراهیم تقی‌پور برای تیم پگاه در فینال جام حذفی مقابل استقلال چه كار باید انجام می‌داده كه نكرده است. مربی وقت آن زمان پگاه تاكید كرده كه تقی‌پور یكی از بهترین بازیكنانش است.
من خودم از مایلی كهن شكایت نمی‌كنم تا اذیت نشود اما بخش حقوقی باشگاه از مایلی كهن شكایت كرده است. ایشان خودش را جای استقلال بگذارد. مایلی كهن به جای اینكه به مردم نگاه كند و به دنبال این باشد كه دیگران چه كار می‌كنند و مانع‌تراشی كند، به عنوان مدیر فنی پرسپولیس به این تیم برسد كه نرود بوشهر دو به یك به شاهین ببازد.

از مایلی‌كهن این سؤال را دارم كه چرا در مورد بازی پرسپولیس مقابل فولاد در نیمه نهایی جام حذفی فصل گذشته حرفی نمی‌زنید آنجا كه پنالتی فولاد گرفته نشد و یا بازی با ملوان كه به ملوانی‌ها ظلم شد و بازیكنش را هم اخراج كردند.
از آن مهمتر در بازی برگشت پرسپولیس و ملوان مهرداد اولادی از دو قدمی توپ را به كجا زد. مایلی كهن این چیزها را یادش رفته است. آیا ما باید بگوییم پرسپولیس هم اولادی را خریده بود؟ ما اتهام نمی‌زنیم و معتقدیم اولادی در آن زمان نتوانسته توپ را به سمت دروازه بفرستد. اصلا از مایلی كهن انتظار نداشتم چنین حرف‌هایی بزند.

فارس: جدیدا باشگاه استقلال تصمیم گرفته مصاحبه اعضای این تیم با هماهنگی سرپرست تیم باشد. به نظر شما این تصمیم محدودیت برای خبرنگاران نیست؟
شما به ما حق بدهید كه بخواهیم تیم خود را كنترل كنیم. متاسفانه برخی روزنامه‌ها فقط به فكر مشكل درست كردن هستند و اصول حرفه‌ای را رعایت نمی‌كنند. من امروز با پورحیدری صحبت می‌كنم تا برای اینكه هم خبرنگاران دچار مشكل نشوند و هم باشگاه استقلال بتواند حاشیه‌ها را كنترل كند، تصمیم درستی در مورد مصاحبه‌های بازیكنان و اعضای كادر فنی گرفته شود.
طبقه بندی: ورزشی، 
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

خرید شارژ

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا