تبلیغات
ALI ZANGENEH - معاون اجتماعی پلیس مازندران خبر داد: دستگیری كلاهبردار از فوتبالیست‌های مازندران
معاون اجتماعی پلیس مازندران از دستگیری كلاهبرداری در مازندران خبر داد كه با وعده انتقال فوتبالیست‌ها به تیم‌های معتبر باشگاهی اخاذی می‌كرد.
 از شهرستان ساری، حمیدرضا اسلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به كاهش جرم و جنایت در ماه رمضان اظهار داشت: وقوع جرائم در ماه رمضان به مراتب كمتر از ماه‌های دیگر سال است و با نهادینه كردن فرهنگ اسلامی در جامعه وقوع جرم در ماه‌های دیگر سال نیز كاهش یابد.
وی به اجرای طرح‌های ویژه نظارتی و كنترلی از سوی پلیس در راستای حفظ نظم و امنیت اجتماعی در ماه رمضان اشاره و تصریح كرد: نظارت و كنترل بر اصناف و برخورد با تظاهركنندگان به روزه‌خواری در حال انجام است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران خاطرنشان كرد: متصدیان مراكز پذیرائی اعم از مركز درون شهری و بین‌راهی كه قصد ارائه خدمات در طول روز را دارند باید مجوز‌های لازم را از مبادی قانون دریافت كنند.
این مسئول تاكید كرد: استتارنمای خارجی مكان در حد متعارف به شكلی باشد كه درون واحد صنفی از بیرون قابل رویت نباشد.
معاون اجتماعی پلیس مازندران با اشاره به اقدامت پلیس برای كاهش جرم و جنایات در مازندران از كشف و ضبط هشت كیلو تریاك در بابلسر خبر داد و خاطرنشان كرد: در پی كسب خبری از منابع اطلاعاتی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر از سوی فردی اهل یكی از استان‌های شرقی كشور در سطح وسیع موضوع در دستور كار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.
وی عنوان كرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد كه فردی26 ساله است، وی مواد مخدر را از شهرستان همجوار به بابلسر انتقال و در حال فروش مواد فروش در یك اقدامی غافلگیرانه دستگیر و خودروی وی متوقف شد.
اسلامی در ادامه ‌هشدارهای پلیسی و امنیتی از دستگیری فردی كه وعده جذب افراد را در باشگاه‌های معتبر فوتبال میداد خبر داد و تاكید كرد: افراد برای جذب در باشگاه‌های ورزشی مراقب باشند.
این مسئول ابراز داشت: این هشدار پلیس به این دلیل است كه از سه جوان ورزش دوست مازندرانی با وعده جذب در باشگاه معتبر مورد توسط فردی شیاد كلاهبرداری شد.
اسلامی با بیان اینكه فرد شیاد توسط پلیس دستگیر شد، گفت: متهم با شناسایی افرادی كه علاقمند جذب در باشگاه‌های مطرح كشوری بودند و ارائه برخی مستندات جعلی مبنی بر آشنایی با مسئولان باشگاه‌های مورد نظر با وعده دروغین از مالباختگان كلاهبرداری می‌كرد.
اسلامی با اشاره به اظهارات متهم در تحقیقات و بازجوییهای فنی پلیس متذكر شد: این افراد با تظاهر به ارتباط با مسئولان باشگاه‌های مطرح كشوری و یا جعل عنوان مسئول باشگاه، نظر افراد را به خود جلب و در یك فرصت مناسب از آنان كلاهبرداری می‌كرد.
معاون اجتماعی پلیس مازندران در پایان از شهروندان خواست در صورت علاقمندی به جذب در باشگاه‌های ورزشی از طریق مسیرهای قانونی اقدام تا در دام این افراد شیاد گرفتار نشوند.
طبقه بندی: اجتماعی، 
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

خرید شارژ

تفریح و سرگرمی

دانلود

قالب وبلاگ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا